Pierwsze zakończenie AMS

Pierwsze zakończenie już za nami

W dniu dzisiejszym tj. 16.11.2019 (sobota) odbyło się pierwsze w historii Akademii Piłkarskiej AMS zakończenie. Cel jaki nam przyświecał podczas tej imprezy to dobra zabawa, integracja wszystkich zawodników z Akademii Piłkarskiej AMS oraz ich rodziców.

Co prawda nie wszyscy zawodnicy dotarli na to zakończenie, ale można i tak śmiało powiedzieć, że wyszło na pięć z plusem. Wszyscy ci, którzy znają panią Anię oraz trenera Mariusza wiedzą dobrze, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, tak aby sprawić radość swoim podopiecznym. Podczas tej imprezy były również ćwiczenia oraz gra dowolna.

Pragniemy bardzo mocno podziękować Pizzerii AliBaba za ufundowanie pizzy, która sprawiła dzieciom wielką radość, oraz klubowi KS Unia Murów, którego barwy reprezentujemy za pomoc w organizacji tego zakończenia.

Dziękujemy również mamie Aleksa i Błażeja oraz rodzicom Łukasza i Oliwiera za wkład i czas poświęcony podczas zakończenia.

Podziękowania należą się także gospodarzowi obiektu panu Janowi, który jest jednocześnie Sołtysem Dobrzenia Małego za udostępnienie obiektu. Ze sportowym pozdrowieniem Akademia AMS